Jauns pasākums!!!

Ievietots 2016. gada 10. Novembrī
10:12

Aicinu atnākt, pie- dalīties un bagātināt savu ESIBAS PRIEKU 12. novembrī plkst. 17:30 uz pasākumu dziedinošu gongu dejas meditācija!
te vairāk:
http://antrasprakse.lv/notikumi/pasakumi/

un aicinu atnākt, bagātināt savu pieredzi 15.novembrī /es tur būšu :)/

dalos ar Kristiānas Kalniņas vēstuli un ielūgumu uz zibakciju "IESKATIES ACĪS", kura šogad notiks jau otro reizi!:

"Otrdien, 15. novembrī, plkst. 17.00 - 20.00 tirdzniecības centrā "Galerija Centrs" Rīdzenes ielā notiks zibakcija "Ieskaties acīs", kuras laikā ikviens aicināts apstāties ikdienas dzīves skrējienā un ziedot tikai vienu minūti sava laika, lai ieskatītos acīs otram cilvēkam. Sajutīsim cilvēcisku piederību un beznosacījumu vienotību ar saviem līdzcilvēkiem šajā Latvijai īpašajā laikā.

Zibakcijas "Ieskaties acīs" iedvesma un pieredze radās pagājušajā gadā, kad arī Rīga bija viena no 156 pilsētām, kas piedalījās vispasaules acu kontakta sociālajā eksperimentā "The World's Biggest Eye Contact Experiment 2015".

Rīgā šogad ieskatīties acīs aicinām īpašā laikā, jo 15.novembris ir laiks starp Lāčplēša dienu un Latvijas dzimšanas dienu. Kā zinām no vēstures, gads no 1918.gada 18.novembra - Latvijas Republikas proklamēšanas dienas, līdz 1919.gada 11.novembrim - Rīgas atbrīvošanai no Bermonta karaspēka, bija laiks, kad mūsu senčiem bija jāiztur cīņa par mūsu valsts neatkarības pastāvēšanu un viņi atguva brīvību pateicoties vienotībai un dzimtenes mīlestībai.

Arī šobrīd pasaulē ir daudz nemiera un karadarbības un tas rada daudz nedrošības par nākotni. Mēs visi kopā dzīvojam uz vienas mazas planētas Zeme bezgalīgajā Visumā. Un ik viens no mums vēlas justies kā mājās, brīvs, laimīgs un pieņemts. Īstā brīvība ir, kad spējam atrast saskaņu starp savu prātu un sirdi un atklāt veidu mierīgai līdzāspastāvēšanai ar otru cilvēku. Nav nozīmes ne tautībai, ne izglītības līmenim. Svarīgākais ceļš, kas mums katram ir jāatrod savā dzīvē, ir ceļš uz Cilvēcību!

Zibakcijas aicinājums kaut uz minūti apstāties un sajust dzīvi šeit un tagad. Viens patiess skatiens spēj pateikt vairāk par simts vārdiem!

Zibakciju organizē vairāki brīvprātīgie no Latvijas."

Vairāk par "The World's Biggest Eye Contact Experiment": http://www.eyecontactexperiment.com/

Atmiņas par 2015.gada 15.oktobra pieredzi Rīgā: https://www.youtube.com/watch?v=wBWJGlBDGoE&feature=share